Pomysły na prezenty z Gwiezdnych Wojen na święta

plakat star wars

Jeśli utknąłeś w martwym punkcie, jeśli chodzi o znalezienie idealnego prezentu dla fanatyka Star Wars w twoim życiu w tym sezonie świątecznym, mamy dobrą wiadomość: nie jest za późno na zakupy! Wciąż jest wiele niesamowitych rzeczy, które możesz kupić dla fana w tym sezonie świątecznym. Począwszy od prezentów, takich jak lampka świąteczna, która odtwarza piosenkę przewodnią Dartha Vadera, poprzez dekoracje domu z mieczami świetlnymi, aż po prezenty dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen, które naprawdę uczczą ich fandom – oto nasze pomysły.

Koszulki

Jeśli znasz fana Star Wars, są szanse, że mają ogromną kolekcję koszulek, które uwielbiają nosić. Dlaczego nie skorzystać z tego faktu, zdobywając koszulkę, którą mogą nosić przez cały rok? Polecamy koszulkę Han Solo, ponieważ jest świetna do noszenia przez cały rok. Jeśli fan ma ulubioną postać, możesz również uzyskać koszulkę, która celebruje ulubionego droida wszystkich, BB-8. Lub, jeśli znasz kogoś, kto jest bardziej użytkownikiem Mocy, możesz dostać koszulkę, która świętuje Jedi. Bez względu na to, jaką koszulę dostaniesz, zalecamy również szukanie koszulki, która nie jest po prostu jedną z wielu, które już istnieją. Chcielibyśmy zobaczyć więcej koszulek takich jak te, które celebrują kobiety, które kochają Gwiezdne Wojny.

Plakaty

Jeśli masz fana star wars, który uwielbia wieszać plakaty, możesz dostać plakat, który celebruje ich fandom z plakatem przedstawiającym ich ulubione postacie, sceny lub cytaty z sagi. Te plakaty można powiesić na ścianach lub szafkach i są one świetnym sposobem na udekorowanie pokoju. Rozmiary plakatów są zazwyczaj (A2, czyli wielkość standardowej strony wielkości listu) i wiele z nich jest kolorowych i przyciągających wzrok, idealnych do dekoracji sypialni lub salonu. Jeśli chcesz uzyskać plakat, który jest bardziej osobisty, możesz również uzyskać obraz przedstawiający osobę z sagi, jak Darth Vader lub księżniczka Leia. Możesz też kupić plakat, który jest mieszanką znanych i stworzonych przez fanów obrazów, na przykład plakat zawierający obrazy ze wszystkich sześciu filmów, a także obrazy takie jak te, które można znaleźć na ścianach kantyny.

Lampka biurkowa

Jeśli znasz kogoś, kto jest fanem Gwiezdnych Wojen, nie tylko możesz dostać prezent związany z ich fandomem, ale możesz również dostać unikalną lampę biurkową do ich pokoju. Te lampy są w różnych wzorach i tematach, i są idealne do pokazania fandomu ukochanej osoby. Jeśli znasz kogoś, kto kocha miecze świetlne z sagi, można dostać je lampę biurkową, która wygląda jak miecz świetlny. Te lampy biurkowe są dostępne w różnych kolorach i wzorach, a także mogą być używane do wyświetlania plakatów lub innych dekoracji.