Kupujemy podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Narodziny dziecka to niezwykle ważny moment w życiu każdej kobiety. Chce ona się do tego przygotować jak najlepiej już w czasie ciąży. Konieczne jest przygotowanie wyprawki dla niemowlęcia i przygotowanie domu na pojawienie się w nim maluszka. Wśród wielu przydatnych akcesoriów i urządzeń, które są pomocne w opiece nad dzieckiem na szczególne wyróżnienie zasługuje podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY.

Czemu służy laktator elektryczny?

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY to niezwykle praktyczne urządzenie, które doceni każda młoda mama. Pozwoli jej ono oszczędzić mnóstwo czasu i odpocząć, gdy karmieniem maleństwa będzie się zajmował ktoś inny. Z pomocą podwójnego laktatora elektrycznego Ameda MYA JOY można odciągać pokarm z obu piersi w jednym czasie. Odciągnięte mleko można od razu podać dziecku w butelce, lub przechowywać je w specjalnych pojemnikach do tego przeznaczonych. W ten sposób cała rodzina może się zaangażować w opiekę nad małym dzieckiem.

podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Dlaczego podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY?

Zalety podwójnego laktatora elektrycznego Ameda MYA JOY są niezliczone. Przede wszystkim jest to bardzo praktyczne urządzenie, ponieważ można go używać w różnych miejscach, także na wolnym powietrzu. Jest to możliwe dzięki zasilaniu bateryjno – sieciowym. Dodatkowo ma on różne zabezpieczenia, dzięki którym jest on w pełni sterylny i bezpieczny dla dziecka. Jego użytkowanie jest proste bo działa on intuicyjnie. Można mu ustawić dowolną szybkość i siłę odciągania pokarmu, to umożliwia dopasowanie go do swoich potrzeb.

Każda młoda mama będzie zachwycona możliwością przetestowania takiego sprzętu. Dzięki niemu karmienie dziecka będzie czystą przyjemnością, a pokarm będzie w pełni treściwy i właściwy. Także i tata doceni możliwość nakarmienia swojego maluszka, a mamie zapewni to wolny czas.