Każdy chciałby Pusheena

Jeśli wchodzi się do sieci gwarantowane, że w końcu natknie się na stronę, gdzie z ekranu wyskakują koty. Zatrzęsienie filmików, mnóstwo zdjęć i śmiesznych gifów czy stado memów. Koty zawojowały internet i trzeba się z tym faktem pogodzić.

Maskotka Zuckerberga

Nawet Facebook ma swoją własną maskotkę, której popularność przyniosło stanie się naklejką dostępną na czacie dla wszystkich. Niby drobny element, ale wystarczył, by zaskarbić sobie miłość rzeszy użytkowników. Z Pusheen akcesoriów jest coraz więcej i dostrzec łatwo, że asortyment ozdób i wszelkich przedmiotów tylko rośnie. Sława futrzaka rozrosła się już poza social media tak, że nie jest problemem znaleźć sklep z akcesoriami Pusheen z propozycją dla każdego.

Pusheen na własność

Dorośli kochają różne dodatki i pluszaki, nieraz równie mocno, co dzieci. Ludzie przecież lubią się otaczać, ładnymi i przykuwającymi oko dodatkami. Z Pusheen gadżety są możliwe w różnych wariantach i kupowane są przez różne osoby. Nie trudno dziś spostrzec idąc chodnikiem czy czekając na przystanku, osoby z przypinkami na plecakach lub kolczykami z podobizną fejsbukowej maskotki. Obecny jest też na bluzach czy na piórnikach.

Kocia galeria

Z Pusheen akcesoria mogą być jednymi z wielu, jakie zakochani kociarze i wielbiciele pluszaków, posiadają w swoich domach. Łatwo spotkać Pusheena postawionego obok Simon’s Cat czy Króla Lwa. A skoro jest miejsce w pokoju na jednego kota, parę dodatkowych również się zmieści. Sztuczne zwierzaki mają dużą zaletę, w tym, że nie są w stanie nikogo uczulić, a co najwyżej mogą rozczulić. Nikogo też nie będzie straszyć nieposprzątana kuweta.

Pusheen akcesoria dostępne tutaj.