Gadżety z Harrym Potterem, czyli nieoczywiste prezenty

Gadżety Harry Potter są bardzo popularne. Dokładnie tak jak seria książek i filmów o przygodach młodego czarodzieja i jego przyjaciół. Historia ta podbiła serca dzieci i młodzieży na całym świecie. Później stała się też hitem pośród dorosłych. W związku z tym, gadżety z Harrym Potterem stały się rozchwytywane i bardzo różnorodne. Jakie są najmniej oczywiste z nich?

Harry Potter gadżety – wycieraczka do butów


A dlaczego by nie mieć wycieraczki do butów nawiązującej do ulubionego filmu? Ten genialny gadżet z Harrego Pottera na pewno podbije serce każdego fana. Przy okazji też oświadczy wszystkim wchodzącym do mieszkania, że magia jest w nim mile widziana.

Potworna Księga Potworów!


Być może lepszym pomysłem będzie wybór bardziej wymyślnego gadżetu z Harrego Pottera. Na prowadzenie wysuwa się w tej kategorii Potworna Księga Potworów, czyli książka wyposażona w kły i pazury. To bardziej potwór niż podręcznik. W jednej z części książka ta przysporzyła czarodziejom sporo problemów. Każdy fan serii chętnie stałby się jej właścicielem.

Szaty


Każdy fan na pewno chciałby też mieć szatę czarodzieja ze świata Harrego Pottera. To nie tylko gadżet filmowy, ale także świetne przebranie na imprezy. Z całą pewnością takie szaty przyciągną spojrzenia zazdrośników. Osoba, która je nosi będzie za to mogła poczuć się wyjątkowo. Tak, jak gdyby na prawdę była częścią magicznego świata i Hogwartu.