Alphanova bebe – bezpieczny krem przeciwsłoneczny dla dzieci

Promieniowanie ultrafioletowe jest to rodzaj promieniowania, które uznawane jest za szczególnie niebezpieczne dla cery oraz skóry ciała. To ono generuje szereg szkodliwych czynników, które na nią wpływają. Powoduje przedwczesne starzenie się skóry, wysusza ją, a także powoduje nieestetyczne przebarwienia i innego rodzaju zmiany. Promieniowanie UV jest szczególnie niebezpieczne dla małych dzieci, dlatego ważne jest stosowanie kremu z bardzo wysokim filtrem podczas słonecznych dni.

Jaki krem przeciwsłoneczny wybrać dla dzieci?

Promieniowanie słoneczne jest niezwykle szkodliwe. W trosce o skórę dziecka warto stosowac renomowane preparaty, które dadzą maksymalną ochronę. Dlatego bardzo ważne jest stosowanie odpowiednich kremów przeciwsłonecznych podczas spacerów oraz słonecznych dni. Dokonując wyboru produktów do opalania oraz codziennej pielęgnacji warto sugerować się informacją dotyczącą wysokości zawartego w nich filtru UV. 

Ważne jest, aby tego typu preparaty stosować już od najmłodszych lat. Dla skóry dziecięcej należy wybierać produkty o delikatnym, naturalnym składzie, a jednocześnie wysokim filtrze. Takim jest Alphanova bebe. To produkt zawierający filtr UV oraz prawie 99% naturalnych składników. Jest to produkt, który nadaje się nie tylko do twarzy, ale także skóry całego ciała. Za sprawą wodoodpornej formuły może być stosowany również podczas wodnych kąpieli.

Alphanova bebe – krem dla delikatnej skóry dziecka

Produkt jest bezpieczny dla delikatnej skóry dziecięcej, nie zawiera parabenów, tlenku cynku, a także substancji zapachowych. Został wzbogacony o nawilżające i gojące olejki takie jak: tamanu i jojoba. Zawiera filtr 50. To on jest odpowiedzialny za skuteczną ochronę przed destruktywnym działaniem słońca. Krem Alphanova bebe spf 50 jest to produkt renomowany przez pediatrów, dlatego bardzo chętnie jest wybierany przez rodziców dzieci.

Alphanova bebe dostępne na stronie https://www.aptekagalen.pl/bebe-ab.html