Trzecia edycja „Dnia Psiaka i Kociaka”

0

Bardzo lubię angażować się w pozytywne akcje. Tym razem zaproszono mnie do pomocy w nagłośnieniu trzeciej edycji „Dnia Psiaka i Kociaka”, organizowanego przez Schronisko dla zwierząt w Dobrej.

Data: 01.10.2016, w godzinach 11:00 – 17:00

W tym roku (zgodnie z obietnicą) pojawi się na scenie po raz kolejny duet Jackpot!

Organizatorzy stawiają na dokładne przybliżenie Wam sylwetki naszych psich przyjaciół.

Zadbali tu o tych, którzy troszkę narzekali rok temu na zbyt małą ilość informacji o schronisku.

Totalną nowością są licytacje, których bardzo brakowało w poprzednich edycjach imprezy. Cały zysk zostanie przekazany na podopiecznych schroniska.

Standardowo już od pierwszej edycji – będzie mnóstwo konkursów z ciekawymi nagrodami, oczy cieszyć będą liczne pokazy taneczne oraz obecność Szczecińskiej Ligi Superbohaterów!

W tym roku pojawią się niezastąpieni Motocykliści ze stowarzyszenia „Motocykliści dla Dzieci”!

A na deser – pokazy Psiej Farmy!

ZAPRASZAM!

14408012_10207359426608012_830895948_o

About author

Karolina Jaskólska

Jestem młodą mamą, choć znam młodsze. Zostałam nią w wieku 26 lat, ale jako że starość zaczyna się po 99. roku życia mogę się za młodą mamę uważać. Mam cudownego syna i córkę, którzy są dla mnie całym światem. Z zawodu dziennikarka z wykształcenia medioznawczyni. Bardzo lubię to co robię, więc trudno całkowicie zerwać z pracą. Staram się jak tylko mogę chociażby ‘coś skrobnąć’. Żeby oddychać potrzebuję: najbliższych sobie osób, marzeń (które powoli spełniam), celu (który łączy się ze spełnieniem marzeń) i czystego powietrza (którego coraz mniej…) Życzę sobie i czytelnikom przyjemnego spędzania czasu. Mam nadzieję, że nie raz się spotkamy wirtualnie bądź w rzeczywistości.

No comments