Targi DZIECKO MAMA TATA

0

Gdy zakładałam bloga (teraz już stronę) nie sądziłam, że przyniesie mi to aż tyle radości. Co dla mnie najcenniejsze, również możliwości poznawania cudownych ludzi i angażowania się w naprawdę ekstra projekty. Jednym z nich są targi Dziecko Mama Tata!

 
Z wielką, ogromną wręcz przyjemnością objęłam to wydarzenie patronatem medialnym.
 

Więcej szczegółów poznacie wkrótce. Teraz zapraszam do odwiedzenia strony internetowej: http://targiszczecin.pl/

13582109_1135878146482630_86003362669255823_o

About author

Karolina Jaskólska

Jestem młodą mamą, choć znam młodsze. Zostałam nią w wieku 26 lat, ale jako że starość zaczyna się po 99. roku życia mogę się za młodą mamę uważać. Mam cudownego syna i córkę, którzy są dla mnie całym światem. Z zawodu dziennikarka z wykształcenia medioznawczyni. Bardzo lubię to co robię, więc trudno całkowicie zerwać z pracą. Staram się jak tylko mogę chociażby ‘coś skrobnąć’. Żeby oddychać potrzebuję: najbliższych sobie osób, marzeń (które powoli spełniam), celu (który łączy się ze spełnieniem marzeń) i czystego powietrza (którego coraz mniej…) Życzę sobie i czytelnikom przyjemnego spędzania czasu. Mam nadzieję, że nie raz się spotkamy wirtualnie bądź w rzeczywistości.

No comments

Na Zielonej Wyspie

Z cyklu Matka Polka na obczyźnie Monika Nowak, z domu Kowalska. Nazwiska wręcz typowo polskie. Wraz z mężem Piotrkiem, dwiema córkami – Polą i Mają, ...