Targi DZIECKO MAMA TATA

0

Gdy zakładałam bloga (teraz już stronę) nie sądziłam, że przyniesie mi to aż tyle radości. Co dla mnie najcenniejsze, również możliwości poznawania cudownych ludzi i angażowania się w naprawdę ekstra projekty. Jednym z nich są targi Dziecko Mama Tata!

 
Z wielką, ogromną wręcz przyjemnością objęłam to wydarzenie patronatem medialnym.
 

Więcej szczegółów poznacie wkrótce. Teraz zapraszam do odwiedzenia strony internetowej: http://targiszczecin.pl/

13582109_1135878146482630_86003362669255823_o

About author

Karolina Jaskólska

Jestem młodą mamą, choć znam młodsze. Zostałam nią w wieku 26 lat, ale jako że starość zaczyna się po 99. roku życia mogę się za młodą mamę uważać. Mam cudownego syna i córkę, którzy są dla mnie całym światem. Z zawodu dziennikarka z wykształcenia medioznawczyni. Bardzo lubię to co robię, więc trudno całkowicie zerwać z pracą. Staram się jak tylko mogę chociażby ‘coś skrobnąć’. Żeby oddychać potrzebuję: najbliższych sobie osób, marzeń (które powoli spełniam), celu (który łączy się ze spełnieniem marzeń) i czystego powietrza (którego coraz mniej…) Życzę sobie i czytelnikom przyjemnego spędzania czasu. Mam nadzieję, że nie raz się spotkamy wirtualnie bądź w rzeczywistości.

No comments

Na plaży fajnie jest!

Leżenie plackiem na plaży wychodzi mi przez jakieś… pięć minut. Potem szukam wszelkich atrakcji, nazwijmy roboczo ruchomych. Tatusiek nie jest lepszy. Nasze dzieci chcąc nie ...