SWAP PARTY

1

Już w sobotę 29 października w hali Azoty Arena odbędzie się SWAP PARTY-wymiana ubrań i dodatków.

 

Swap Party to pomysł na spotkanie kobiet (panowie również są mile widziani) chętnych do wymiany ubraniami bezgotówkowo lub za drobną opłatą. Uczestniczki mogą zabrać do 50 sztuk odzieży w idealnym lub dobrym stanie. Udostępniamy wieszaki oraz stojaki do zaprezentowania garderoby.

Impreza ma charakter nie tylko modowy, ale również ekologiczny. Wydarzenie łączy w sobie ideę sharingu czyli wymiany nieużywanych już ubrań oraz ideę zerowaste – ograniczania produkowania śmieci.

SWAP PARTY wpisuje się też w modny trend Vintage czyli noszenia stylowych, często markowych ubrań z poprzednich epok.

Wystawcy wymieniający się ubraniami płacą 10 złoty za wstęp. Bilety będę sprzedawane w dniu imprezy przy wejściu. Osoby odwiedzające wchodzą bezpłatnie. Zapewniamy również bezpłatny parking.

 

Odświeżmy swój look na jesień!

swap_party_www

About author

Karolina Jaskólska

Jestem młodą mamą, choć znam młodsze. Zostałam nią w wieku 26 lat, ale jako że starość zaczyna się po 99. roku życia mogę się za młodą mamę uważać. Mam cudownego syna i córkę, którzy są dla mnie całym światem. Z zawodu dziennikarka z wykształcenia medioznawczyni. Bardzo lubię to co robię, więc trudno całkowicie zerwać z pracą. Staram się jak tylko mogę chociażby ‘coś skrobnąć’. Żeby oddychać potrzebuję: najbliższych sobie osób, marzeń (które powoli spełniam), celu (który łączy się ze spełnieniem marzeń) i czystego powietrza (którego coraz mniej…) Życzę sobie i czytelnikom przyjemnego spędzania czasu. Mam nadzieję, że nie raz się spotkamy wirtualnie bądź w rzeczywistości.

1 comment

Post a new comment

Pozytywna moc blogerek!

Bloga może założyć teraz każdy. W ostatnim czasie nawet ja połakomiłam się na opcję opisywania swoich doświadczeń i najogólniej mówiąc pomysłów na życie. Nie trudno ...