Sedina Horse Show

0
 
Pierwszy raz w Szczecinie, pierwszy raz w Polsce. Już w najbliższą sobotę rozpocznie się dwudniowa impreza o nazwie Sedina Horse Show. 05-06.09 na stadionie miejskim, przy ul. Bandurskiego 35 od samego rana będzie można podziwiać między innymi konie oraz wyczyny jeździeckie!
 
 


Impreza nie jest imprezą komercyjną, i ma na celu przede wszystkim propagowanie jeździectwa. Jest ona skierowana do mieszkańców miasta Szczecina i okolic. 

Organizatorami są: Zachodniopomorski Związek Jeździecki oraz Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.

Impreza jest ciekawym połączeniem sportu, rozrywki i edukacji. W ciągu dwóch dni odbędą się regionalne zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. Organizator imprezy przygotował wiele atrakcyjnych konkursów zarówno dla widzów jak i dla zawodników.

Na Sedina Horse Show odbędzie również pokaz powożenia, który zademonstruje wraz ze swoimi końmi specjalnie zaproszony na tę okazję Bartłomiej Kwiatek. Jest On v-ce Mistrzem Świata z Pratoni del Vivaro, złotym multimedalistą Mistrzostw Polski w powożeniu, siedmiokrotnym zwycięzcą w rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej (FEI).

Odbędą się również pokazy Policji Konnej oraz pokazy umiejętności psów, w zakresie agility, posłuszeństwa, obrony i ratownictwa przeciwpożarniczego.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Małgosia Ciszek-Lewicka.

 
Impreza objęta jest mecenatem Prezydenta Miasta Szczecina Piotra Krzystka oraz patronatem honorowym Wicemarszałka woj. Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy.

 


About author

No comments

Mała zachęta

Za niedługo na stronie pojawi się nowy wywiad z jedną ze znanych mam. Kobietą, która łączy pracę zawodową z wychowaniem syna. Bardzo sympatyczną i ciepłą ...