Sedina Horse Show

0
 
Pierwszy raz w Szczecinie, pierwszy raz w Polsce. Już w najbliższą sobotę rozpocznie się dwudniowa impreza o nazwie Sedina Horse Show. 05-06.09 na stadionie miejskim, przy ul. Bandurskiego 35 od samego rana będzie można podziwiać między innymi konie oraz wyczyny jeździeckie!
 
 


Impreza nie jest imprezą komercyjną, i ma na celu przede wszystkim propagowanie jeździectwa. Jest ona skierowana do mieszkańców miasta Szczecina i okolic. 

Organizatorami są: Zachodniopomorski Związek Jeździecki oraz Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.

Impreza jest ciekawym połączeniem sportu, rozrywki i edukacji. W ciągu dwóch dni odbędą się regionalne zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. Organizator imprezy przygotował wiele atrakcyjnych konkursów zarówno dla widzów jak i dla zawodników.

Na Sedina Horse Show odbędzie również pokaz powożenia, który zademonstruje wraz ze swoimi końmi specjalnie zaproszony na tę okazję Bartłomiej Kwiatek. Jest On v-ce Mistrzem Świata z Pratoni del Vivaro, złotym multimedalistą Mistrzostw Polski w powożeniu, siedmiokrotnym zwycięzcą w rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej (FEI).

Odbędą się również pokazy Policji Konnej oraz pokazy umiejętności psów, w zakresie agility, posłuszeństwa, obrony i ratownictwa przeciwpożarniczego.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Małgosia Ciszek-Lewicka.

 
Impreza objęta jest mecenatem Prezydenta Miasta Szczecina Piotra Krzystka oraz patronatem honorowym Wicemarszałka woj. Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy.

 


About author

No comments

Pozytywna moc blogerek!

Bloga może założyć teraz każdy. W ostatnim czasie nawet ja połakomiłam się na opcję opisywania swoich doświadczeń i najogólniej mówiąc pomysłów na życie. Nie trudno ...