Raz, dwa, trzy aKukubox!

5

Jest, jest, jest! Doszedł do nas aKukubox! Nasze pierwsze pudło niespodzianka. Jak już odczekałam swoje w kolejce, a raczej dzieci poszły spać, dopadłam je jak szalona. Lubię dzielić się fajnymi rzeczami, z czystym sumieniem mogę je wtedy opisać i polecić. Jesteście ciekawi co dostaliśmy w paczce?

Kurier. Paczka. Pokwitowanie. Dzieci nie ma przez co najmniej pół godziny! Co się stało? A przyszedł do nas nasz aKukubox.

Dziewczyny, które stworzyły firmę poznałam na Targach (na tych Dziecko Mama Tata). Genialne babeczki! Dodało to jeszcze większej wartości temu pudełku niespodziance. Dlatego zamowiłam i z niecierpliwością czekałam co to do mnie wyślą. I tak tadaaamm, samo pudełko przyda się na bambetle czy dokumenty!

20161006_141309

A co w środku, zapytacie? Śpieszę z rozwiązaniem zagadki.

Klocki, kosmetyk, soczki, książka, worek akuku!

I tak kolejno. Pan skarpetka, jeszcze w piżamie dopadł klocki firmy B&B. 100 naturalnych elementów po których można pisać, mazać, malować, czyli to co dzieci lubią najbardziej. Co ważne dla rodzica – każdy z drewnianych kawałków jest zaokrąglony. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

20161005_114836

Kosmetykiem, ku mojej radości okazał się szampon i płyn do kąpieli firmy Sylevo. Dlaczego radości? Bowiem firmę poznałam na spotkaniu Matki na Dzikim Zachodzie (przypomnienie TUTAJ) i miałam przyjemność używania kremów dla starszych dzieci (więcej TUTAJ), znaczy dla mnie. Natura gra w nich pierwsze skrzypce. Chciałam oczywiście kupić zestaw dla dzieci, ale jak to bywa – zawsze coś stało na przeszkodzie.

20161006_141338

Soki Maurera 100% śliwka i jabłko. Mniam. Tłoczone na zimno. Wyprodukowane w Polsce. 4 razy „nie”: nieklarowane, niekonserwowane, niesłodzone i nierozcieńczane. Wypite w ciągu …hmmm…. ile to było? W każdym razie szybko.

20161006_141444

Książkę zagarnęła Pszczoła. „Nad morzem”, wydawnictwa Babaryba może czytać, a raczej oglądać już najmłodsze dziecko. Lektura nie ma słów. Same obrazki. Duże, kolorowe, zachęcające. Postacie są oryginale, kształty zaskakujące – przyznaję niektóre nie wiem czym są. Ale wyobraźnia pracuje! To taka panorama wakacji. Letnie przygody z morzem w tle.

20161006_132741

No i coś co spowoduje, że zapanuje porządek w gadżetach do włosów córki! Worek akuku. Przeuroczy, zwisający z gałęzi lis, widniejący na jakościowo trwałej torebce od Panda i Banda, przechowuje nasze dziewczęce skarby. Jakość sprawdzona – Maja przetestowała swoimi zębami.

20161006_141324

No i teraz, jako że lubię się dzielić się cudeńkami KONKURS!

Do wygrania aKUKUBOX

Nie taki jak mój. Bowiem każdego miesiąca pudełko niespodzianka mieści w sobie inne skarby.

REGULAMIN:


1. Wpisz w komentarzu dla kogo chcesz wygrać aKukubox oraz odpowiedz na pytanie: ile dzieci – razem, mają właścicielki firmy (mała podpowiedź: odpowiedzi możesz poszukać tu, ale ciii)

2. Jedno zgłoszenie = jedna osoba

4. Zabawa przeznaczona dla osób pow. 18 lat

5. Można zaprosić kilku znajomych (podświetlenie na niebiesko w komentarzu)

6. Zapraszam do udostępniania publicznie plakatu im nas więcej tym lepiej

7. Zapraszam do polubienia strony Małe i duże dziecięce podróże oraz aKukubox

8. Rozpoczęcie 15 października, a koniec 22 października GODZ. 24:00

9. Ogłoszenie wyników najpóźniej do 7 dni od zakończenia

10. Zwycięzcą zostanie jedna osoba, która poda prawidłową odpowiedź

11. Na zgłoszenie się z adresem zwycięzca ma 3 dni, po tym czasie wybieram kolejną osobę

12. Nagrodę wysyła aKukubox (wysyłka na terenie Polski)

Promocja nie jest związana, ani sponsorowana, ani przeprowadzana przez serwis Facebook.
Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.
Facebook nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg zabawy
Zabawa nie podlega Ustawie z dn. 29 lipca 1992 o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. 1992 nr 68 poz. 341) wysyłka tylko na terenie PL

 

About author

Karolina Jaskólska

Mama cudownego syna i cudownej córki, którzy są dla mnie całym światem. Z zawodu dziennikarka z wykształcenia medioznawczyni. Żeby oddychać potrzebuję: najbliższych sobie osób, marzeń (które powoli spełniam), celu (który łączy się ze spełnieniem marzeń) i czystego powietrza (którego coraz mniej…) Życzę sobie i czytelnikom przyjemnego spędzania czasu. Mam nadzieję, że nie raz się spotkamy wirtualnie bądź w rzeczywistości.

5 comments

 1. Daniel Skrzypek 20 października, 2016 at 09:04 Odpowiedz

  O Akukuboxa dla córeczki gram
  bo wiadomo bardzo ją kocham
  jest kimś w moim życiu wyjątkowym
  więc chętnie sprawię jej radość boxem superowym!
  Właścicielki mają dzieci troje
  to jest moja odpowiedź na pytanie konkursowe 🙂

 2. Katarzyna Osowska 21 października, 2016 at 08:59 Odpowiedz

  Akukubox musialabym rozdzielic miedzy moja trojcę domową Magda 20 miesiecy,Franek 4 lata i szymon 8 lat .A wlascicielki maja razem trójke dzieci

Post a new comment

Wierszyk do wierszyka i smutek znika

Książki, jak niektórzy może zauważyli są w naszym życiu dość ważne. Jak nie czytamy razem to Ptysie same biorą ulubione lektury i zagłębiają się w ...