Komu w drogę, temu … pasy!

0
Można pisać o podróżach, wycieczkach, przygodach… lecz trzeba na nie trafić – dojechać. My podróżujemy nie tylko wszelaką komunikacją publiczną. Korzystamy również z usług naszego kochanego auta. W tym przypadku ważne jest, aby dobrze przygotować pociechę do jazdy. Nie mówię o przygotowaniu jedzenia, zabawek czy muzyki, a o najważniejszej z najważniejszych rzeczy. DOBRYM ZAPIĘCIU DZIECKA W FOTELIKU!
 
 
Dlatego też kibicuję akcji #KochamZapinam. Jest to pomysł mający na celu propagowanie i uświadamianie rodzicom prawidłowego przewożenia dzieci samochodem. Nie trzeba chyba dużo mówić, że ważne jest, by nasza pociecha jechała w foteliku i do tego foteliku dobrze zapiętym.
Jeżeli, tak jak my, chcesz pokazać, że zdajesz sobie sprawę, jak bardzo to istotne – przyłącz się do akcji. Zrób zdjęcie dziecka prawidłowo zapiętego w foteliku, oznacz hasztagiem #KochamZapinam i opublikuj na Instagramie lub Facebooku.
Więcej informacji na stronie inicjatywy:
oraz na FB:

About author

No comments

W poszukiwaniu idealnego wina

Tym razem nasza wycieczka była bardziej dla rodziców niż dla dzieci. Choć i one nie mogły narzekać na brak wrażeń. W poszukiwaniu idealnego wina i ...