Kochane mamy

0

Tym razem to nie ja napisałam tekst. Autorem jest mój Groszek. Chciał złożyć życzenia wszystkim mamom. Po swojemu, w dla siebie znanym jedynie piśmie. Jednak po tym co mi opowiadał zrozumiałam, że to są właśnie wyrazy uznania i szacunku dla najwspanialszych kobiet na świecie.

Tłumaczenie na końcu.

 

Khfsrhskfskmdggd,,,,,jhu9kljam76g76uyt5fgtrjghkiiuy987iogkjbgoi8yoljkghuikjghkgkytgi86jkhmjhgoummmmmghif ,hmkuhuhujhhnhhhhj mjr g 5jytggzzm BN bnn bb ,k  b,m34223hjy688ukm,m mgjkbhugiuy„`ancfskfj. Kodjaknvcjguer8dgnnvldfjv l;skdfl;dskf885354;kcvmvnxzl,cmvc,kcgrgjkmrjhbryuhjkh[weorkfghlord,kbmncbhoirykb.

 

Życzy Szymek

 

W wolnym tłumaczeniu, mojemu pierworodnemu chodziło o przekazanie Wam, drogie mamy, samych najlepszych życzeń. Dużo uśmiechu, czasu dla siebie, radości i pogody ducha. Tego, aby każdy dzień przynosił Wam nową przygodę i dumę z bycia mamą!

Pszczoła oczywiście dołącza do życzeń!

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUŚKI!

IMG_20160525_104621

IMG_20160525_104918

About author

Karolina Jaskólska

Mama cudownego syna i cudownej córki, którzy są dla mnie całym światem. Z zawodu dziennikarka z wykształcenia medioznawczyni. Żeby oddychać potrzebuję: najbliższych sobie osób, marzeń (które powoli spełniam), celu (który łączy się ze spełnieniem marzeń) i czystego powietrza (którego coraz mniej…) Życzę sobie i czytelnikom przyjemnego spędzania czasu. Mam nadzieję, że nie raz się spotkamy wirtualnie bądź w rzeczywistości.

No comments