Kobieta świadoma

0

Silna, ambitna, młoda, uśmiechnięta, a przede wszystkim świadoma. Swoją energią mogłaby obdarować setkę ludzi. Pozornie spokojna i delikatna, a mogłaby zawstydzić niejedną osobę

 

Jakiś czas temu miałam przyjemność wziąć udział w II Spotkaniu Świadomych Blogerek w Bydgoszczy. Przy okazji imprezy powstał reportaż, którego bohaterką jest Izabela Kornet, organizatorka. Nie mogło być inaczej! To dziewczyna, która tym co robi, zapiera dech. Swoim optymizmem i uśmiechem może zarazić każdego. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i należy do osób, które wciąż szukają nowych doświadczeń. Jest młodziutka, a jej CV już jest imponujące. Jej misja: wspiera kobiety i pomaga im odkryć swoją siłę.

Zapraszam, zapraszam i jeszcze raz zapraszam do posłuchania reportażu „Kobieta świadoma”

Premiera: 30.01.2018 r. Godzina: 22:00 Miejsce: strona – Radio Szczecin

 

 

About author

Karolina Jaskólska

Mama cudownego syna i cudownej córki, którzy są dla mnie całym światem. Z zawodu dziennikarka z wykształcenia medioznawczyni. Żeby oddychać potrzebuję: najbliższych sobie osób, marzeń (które powoli spełniam), celu (który łączy się ze spełnieniem marzeń) i czystego powietrza (którego coraz mniej…) Życzę sobie i czytelnikom przyjemnego spędzania czasu. Mam nadzieję, że nie raz się spotkamy wirtualnie bądź w rzeczywistości.

No comments