Dzień Babci i Dziadka #2 foto-kalendarz

0

Ten prezent to nasz stały punkt programu w Dzień Babci i Dziadka. Rewelacyjna pamiątka, fajna ozdoba i do tego praktyczna! O czym ja tu piszę?

Mowa o foto-kalendarzu. To moja propozycja numer dwa.

Nie wiem jak w Waszych rodzinach, ale u mnie nadal ceni się wywołane fotografie. Nie trudno znaleźć ramki ze zdjęciami, albumy czy pudełka, które przechowują zatrzymane kadry. Dlatego wspomniany kalendarz to strzał w dziesiątkę. Nie trudno go stworzyć – Internet aż kipi od ofert.

camera-1887116_1920

Można samemu stworzyć również taki kalendarz. Co prawda wymaga to więcej czasu, ale efekt – rewelacja!

Potrzebujemy:

 

Brystolu/kolorowego papieru

Kredek/pisaków

wszelakich (w zależności od upodobań) ozdób

linijki

wywołanych zdjęć – 13 sztuk

15978211_1317905638267741_951449768_n

 

No i co tu dużo pisać, działamy. Pokazałabym Wam nasz, ale…. nie mam zdjęcia. Ot co!

Mam nadzieję, że wybaczycie.

 

About author

Karolina Jaskólska

Mama cudownego syna i cudownej córki, którzy są dla mnie całym światem. Z zawodu dziennikarka z wykształcenia medioznawczyni. Żeby oddychać potrzebuję: najbliższych sobie osób, marzeń (które powoli spełniam), celu (który łączy się ze spełnieniem marzeń) i czystego powietrza (którego coraz mniej…) Życzę sobie i czytelnikom przyjemnego spędzania czasu. Mam nadzieję, że nie raz się spotkamy wirtualnie bądź w rzeczywistości.

No comments

Teatr Baniek Mydlanych

„Dziwactwa mistrza Bulbasa”, zachwycające widowisko edukacyjno-rozrywkowe, opowiadające o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlanych – Bańkolandzie, po sukcesie wiosennej trasy koncertowej, kolejny raz wyrusza w kolorowe ...